Shumë shpejt, moderatorja e njohur Arbana Osmani do të bëhet nënë për herë të dytë.

Megjithëse e ndau lajmin e bukur në ditën e lindjes së partnerit, Eduartit, Arbana ka vendosur të jetë e rezérvuar lídhur me detaje të tjera rreth shtatzënisë së saj.

Ende nuk është konfirmuar nga çifti gjinia e bebushit, por lart e pòshtë po flitet se moderatorja dhe Eduarti po presin një djalë. Ky do të jetë djali i dytë i Arbanës, pas vogëlushit Jon nga martesa e saj e parë dhe fëmija i parë për Eduartin.

Arbana nuk është kursyer aspak me pamjet gjatë kësaj períudhe të prítjes së ëmbël. Foto nga pushimet me familjen, foto nga gatimet në shtëpi apo darkat dhe drekat me mikeshën e saj Xhemi, na kanë shoqëruar vazhdimisht.

Por së fundi kemi mundësinë të shohim Arbanën në një foto të siguruar nga “iconstyle.al” në ditët e fundit të prítjes së ëmbël.

Me një fustan të shkurtër me lule moderatorja ekspòzon barkun e rrumbullakosur, ndërsa ecën dorë për dore me Eduartin.

Ditë më parë moderatorja ka realizuar një bashkëbisedim me ndjékësit e saj në Instagram, ku nuk kanë mùnguar pyetjet rreth bebushit.Arbana Osmani ndan foton e preferuar, Eduart Grishaj s'mund të mungonte | Gazeta Fjala

Një prej ndjekësve e ka pyetur Arbanën se çfarë emri ka menduar për të voglin dhe ajo i është përgjigjur se i pëlqejnë emrat shqiptar, por pa zbuluar ndonjë.

”E di që është shumë herët, por cilët janë emrat e tu të preferuar për fëmijë?”- ka pyetur ndjekësja.

“Emrat shqiptarë,”- është përgjigjur Arbana.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!