Dhe místeri mori fund në ditën e tretë.

Që të enjten, Butrint Imeri është bërë kryefjalë e mediave, lídhur me postimet místeríoze në Instagram, ku është shfàqur në Paris krah një vajze identitetin e të cilës nuk e ka zbùluar.

Dhe kemi bindjen se duke u kapur pas detajeve, është zbùluar se kush po e shoqëron këngëtarin simpatik.

Fillimisht, ai postoi një video nga Parisi, ku shfàqej në makinë, por detajistët vunë re në hijen e krijuar në xhamat e makinës se videon po e regjistron një vajzë.

Pasi ky lajm mori dhénë, autori i hitit “Xhanëm” ka vendosur të na ngàcmojë sërish ditën e djeshme, duke postuar një tjetër video në Instastory.

Në video shihet se ndodhet në një hotel pranë detit, e teksa del në ballkon shohim vajzën místeríoze që merr rréze dielli.

Sipas fansave, vajza místerioze që po e shoqëron Butrintin është as më pak e as më shumë se modelja Ery Viero, me të cilën e kemi parë të shoqërohet edhe më parë.

Dyshímet janë ngrítur nga postimet e saj në Instastory, ku shihet në të njëjtin vend nga ku ka postuar Butrinti videon, teksa ka vendosur vendndodhjen “Paris”.

Për rikujtesë, në shtator të 2019 ata u vunë në qendër të mediave, pasi u panë bashkë në Santorini.

Ery jeton në Greqi dhe me Butrintin është njohur që në verën e vitit të kaluar, pas realizimit të klipit “Dream girl”, ku ajo ishte protagoniste.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!