Arbana Osmani dhe Eduard Grishaj janë një prej çifteve më të përfolura të momentit.

Ata të dy do të bëhen shumë shpejt prindër të një djali dhe moderatorja edhe pse në muajt e fundit të shtatëzanisë ndodhet gjithmonë pranë Eduardit duke i ofruar vazhdimisht mbështétje në çdo projekt kinematografik.

Këtë herë ajo ka postuar një foto me Eduardin, i cili e përqafon dhe e puth në ballë, ndërsa ndodhen në sheshxhirim.On her and her partner's birthday, Arbana Osmani reveals that she is  pregnant

“Duke bërë filma dhe fëmijë. Në sheshxhirimin e Sofia film nën drejtimin e artistit tim të preferuar Eduard Grishaj duke i uruar atij dhe grupit të tij mbarësi”, shkruan Arbana krahas fotos romantike ku pòzojnë së bashku.

Kjo foto e veçantë e çiftit ka tërhéqur vëmendjen e të gjithë miqve dhe fansave të cilët i kanë komplimentuar për gjithë dashurinë dhe mirësinë që rezatojnë.arbanao

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!