Dhe që thoni ju Dojna Mema sapo na publíkoi një super foto me një super dedíkím për partnérin (sidomos në pikën e tretë) dhe na i shkríu zemrat faré.

Ajo ndodhet prej ditësh në veri të Shqipërisë ku po shíjon disa ditë pushimi, por vetém pak minuta më parë ka treguar se nuk ndodhet vetëm, as me familjen, por në shoqërinë e personit që i ka màrrë zemrën.

Ajo ka pòstuar një foto ku shihet e kàpur për dore me të dashurin e saj, pòrtretin e të cilit ende nuk na e ka zbùluar, teksa ka shkruar:

Ne jete duhet te gjesh dike qe te dashuron, kujdeset per ty dhe te ben foto te bukura.

P.s : kriteret e mesiperme nuk jane vendosur sipas rendesise

Kjo është hera e parë që moderatorja na zbùlon të dashurin e saj dhe ne mezi po présim të mësojmë se kush është fatlumi që i ka vjédhur zemrën.Dojna Mema qenka një kopje e së ëmës dhe këto foto e vërtetojnë - Zonë E Lirë

Kujtojmë se një vit më parë ajo u përfol për një marrédhénie të mundshme me Vlashent Satën dhe shkàk u bë pjesëmarrja e saj në videoklipin e këngëtarit, të titulluar ‘Còpëzat’.

Megjithatë, ata nuk i pranuar këto zëra dhe nuk mund të themi me siguri nëse Vlashenti fshíhet pas fotove të bukura të Dojnës. Ekskluzive/ E lidhur me këngëtarin shqiptar? Reagon Dojna Mema

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!