Teksa ne kishim filluar të mendonim se ku do e shihnim këtë sezon të ri televiziv, Dojna na ka surprízuar të gjithëve mbrëmjen e sotme pasi ka postuar një foto me Lali Zdròmsin.

Dhe jo nuk është fotoja ajo që na surprízoi, por fjalët e moderatores, e cila na la të kuptohet se tashmë ka nisur një bashkëpunim me të:

“Me këtë djalin zdròms duke folur mbi projekte të reja dhe më shumë yje”.Me këtë djalin zdroms!" Dojna u largua nga televizioni për t'iu bashkuar Erion Veliajt?! - iconstyle.al

“Djali zdròms” është përdòrur si ‘shàka’ duke e lídhur me deklaratën e famshme të kreut të bashkisë në Pop Culture lídhur me djemtë shqiptarë, mirëpo se për çfarë projektesh bëhet fjalë këtë nuk mund ta themi ende.

Kuríoziteti është i madh, por na duhet të présim derisa Dojna të na tregojë vetë detaje të reja.

Moderatorja është komentuar gjatë gjithë verës për làrgimin e saj nga Top Channel pasi në një Instastory, kur një ndjékëse i shprehte simpatinë për rubrikën “Një ditë me Dojnën”, ajo tha se këtij cíkli i ka ardhur fundi.Albanian boys are scoundrels': Dojna talks about Erion Veliaj's statement, which revolted the network - Instagramming

Vetëm në fillim të shtatorit, Dojna ka folur rréth kësaj déklarate, duke na konfirmuar një herë e mirë se nuk do jetë më as moderatore e as aùtore e “Pop Culture”.

Në një bashkëbisedim me ndjékësit e saj në Instagram, e pyetur rreth kësaj çéshtjéje, ajo ka shkruar se e ka dashur shumë këtë program, por gjithçka ka një fillim dhe një fùnd.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!