Nga Dojna Mema këto kohë kemi patur të reja, si nga ana profesionale ashtu edhe nga ajo personale, tek e cila duam të ndalemi ditën e sotme.

Pak ditë më parë ajo postoi një foto ku shihet e kapur për dore me të dashurin e saj, portretin e të cilit nuk na e ka zbùluar, teksa ka shkruar:

Ne jete duhet te gjesh dike qe te dashuron, kujdeset per ty dhe te ben foto te bukura.
P.s : kriteret e mesiperme nuk jane vendosur sipas rendesise

Kurioziteti është i madh rreth personit që i ka vjedhur zemrën dhe që e dashuron, kujdeset dhe i bën foto të bukura, sikundër thotë ajo vetë.

Ashtu sikurse u aludua menjëherë pas fotos së publikuar prej saj dhe me sa kemi kuptuar nga rrjetet sociale fatlumi është pikërisht Vlashent Sata.

Nga fotot e publikuara prej tyre në rrjetet sociale shohim se kanë qenë në të njejtat vende dhe po ashtu i kanë publikuar në periudha të njejta.

Kujtojmë se një vit më parë “iconstyle.al” zbùloi se moderatorja është në një marrédhénie me Vlashent Satën dhe një nga pikat mbi të cilat mbështetëm dyshímet tona edhe aso kohe ishin vetë postimet e çiftit.

Po ashtu, burime pranë tyre na konfirmuan se çifti është parë shpesh në Shëngjin, ku kalojnë kohë pranë njëri-tjetrit.

Kështu, nuk ka më dyshíme se ata janë së bashku dhe ndonëse në mënyra të ndryshme moderatorja i ka mohuar lajmet, tashmë nuk ka më vend për diskutim.

Vlashent Sata është gjithashtu edhe tekstshkrues e kompozitor, ndërsa karrierën e tij në skenë e nisi që kur ishte 5 vjeç.

Ai jeton prej vitit 2002 në Francë, ku vazhdoi studimet e pianos dhe kjo duket se është arsyeja e udhëtimeve të shpeshta të moderatores.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!