Moderatorja simpatike Dojna Mema është mjaft aktive në rrjetet sociale ku e shohim të postojë vazhdimisht momente nga përditshmëria e saj, ku një vend të rëndësishëm e zë gjyshja, por sigurisht edhe familja.

Dojna ka një motër më të vogël të quajtur Mikela e cila është e njohur pasi moderatorja poston vazhdimisht foto me të.

Në disa story të postuara në instagram një prej ndjékësve i thotë Dojnës:

“O sa zë të ëmbël dhe të bukur ka. Mos u bëj xhéloze ama është më e mil se ti”.

Dojna ka vendosur që ti përgjigjet personit që ka bërë një koment të tillë duke u kthýer e révoltùar.

“Besoj se pas atyre që pyesin vírgjërínë, vendin e dytë për injòrancë e zénë këta që bëjnë krahasime motër-motër, mam-goc dhe komentojnë, mos u bëj xhéloze”, shkruaj Dojna Mema.Më shumë se çdo gjë në botë, të kam TY", kështu e uron Dojna Mema motrën e saj për ditëlindje | 23shi.al

Më pas ka vijuar duke thënë se një tjetër shprehje injòrante është edhe e famshme “Më mirë e oma se e bija”

Dojna ka një raport shumë të mirë me motrën e saj të vogël dhe sigurisht që komente të tilla janë pa vend.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!