Dj Sardi ka publikuar si rrallëherë një foto romantike me partneren e tij!

Në postimin e fundit në Instagram, ai shfaqet i shtrirë buzë detit, ndërsa bashkë me bukuroshen bjonde që i ka rrémbyer zemrën, shijojnë perëndimin e dielli.

Që prej muajit korrik, Dj Sardi është kthýer në kryefjalën e mediave pas konfirmimit të romancës së tij të re.sardi.shehu

Madje, në një intervistë Sardi tregoi se ata kanë 12 vite që pëlqehen me njëri-tjetrin, ndërsa ai i ka dhuruar edhe një unazë si një premtim që i ka bërë partneres se do ta dojë përgjithmonë.

Pak ditë më parë ai ndàu edhe portretin e saj në një postim në Instastory, ku partnerja shfaqej me një gotë në dorë dhe në profil.

Fotoja ishte shkëpùtur nga një darkë romantike në një nga restorantet e kryeqytetit.FOTO/ E mban gjithmonë të fshehur, zbulohet kush është e dashura e DJ.  Sardit – FaxWeb

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!