Ditën e sotme, moderatorja Luana Vjollca ka festuar 29-vjetorin e saj të lindjes, i cili është prítur me surpríza që në mesnatë.

Pak pas mesnate, Luana u shfaq e veshur me pizhama dhe pa grim, në festën surprizë dhe e mbajtur sekret në shtëpinë e saj.

Tullumbace rozë, një tortë me një kukull bjonde që supozohet të jetë Luana duke bërë foto, shampanjë dhe lule pa fund shohim në fotot e publikuara nga moderatorja, e cila ka marrë me qindra urime.luanavjollca

Ajo e ka shijuar këtë ditë pranë personave të afërt dhe dhuratat për moderatoren kanë qenë të panumërta.

Mirëpo, një prej surprízave më të veçanta i është bërë Luanës nga kolegët e punës së saj, të cilët e kanë prítur brenda në zyrë.

Moderatorja ende s’e ka kuptuar s’i kanë arritur të futen në zyrën e saj, por ata e kanë prítur me një tortë e këngën e ditëlindjes.luanavjollca

“Si fillim sezoni televiziv Ditelindja me gjeti ne pune.. faleminderit stafit me te mire qe kam se jane te tilla supríza e momente qe te mbushin! Na shkofte keshtu ky sezon.

Ps. Here tjeter dikush te me thote qe te pakten te rregulloj floket & po pres ende pergjigje si e hapet zyren time 😂

Ju du 💜”- shkruan ajo krahas videos.

Mirëpo duket se për ditëlindjen e saj Luana ka menduar një sùrprizë për ne.

Ajo ka ndarë pak më parë në Instagram intervistën eksklùzive që ka dhënë për “USA Big Magazine”.

Për ditëlindjen time, jam shumë e emocionuar të ndajë me ju kopertinën dhe intervistën eksklùzive për USA Big Magazine @stylecruze

Në intervistë Luana shprehet se çdo gjë e ka arritur falë punës dhe se është shumë e dhënë pas asaj që bën.

Më tej në intervistë bukuroshja shqiptare shprehet se dobésia e saj më e madhe është perféksioni, do të bëjë çdo gjë sa më mirë të jetë e mundur edhe pse është e vetëdijshme se ‘perfektja’ nuk ekzíston.

Si dobésinë e saj më të madhe 29-vjeçarja përmend të ëmën, por pa harruar motrat dhe mbesat.luanavjollca

Edhe në fund thënia e preferuar dhe që përshkruan më mirë Luanën:

Jeta ime është histori e përpjekjéve që kam bërë për të qëndruar me këmbë në tokë, teksa sytë i mbaj nga qielli.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!