Në muajin korrik, këngëtarja Çiljeta Xhilaga u rikthýe në muzikë pas disa kohësh mungesë, duke sjellë një bashkëpunim me këngëtaren Marsi.

Dy vajzat sollën një projekt të titulluar “M’ke harru”, ndërsa Çiljeta duket se s’ka ndërmend aspak të bëjë pushim.

Vetëm një muaj pas “M’ke harru”, këngëtarja po sjell një tjetër këngë për të cilën ka punuar gjatë këtyre ditëve.ciljetaxhilaga

Kësaj here, Çili do të vijë në bashkëpunim me Estton dhe projekti duket të jetë një baladë dashurie.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Estto, i cili zbulon edhe datën e publikimit të këngës.

Bashkëpunimi i tyre do të lançohet më datën 6 të muajit shtator dhe do të titullohet “Zemër”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!