Fero duket se u është rikthýer postimeve místeríoze dhe të çudítshme dhe mesa e njohim ka gati ndonjë këngë të re.

Kjo pasi çdo herë që reperi lançon projekte të reja, bën goxha marketing në rrjetet sociale, duke ngrítur pikëpyetje të mëdha tek fansat.

Së fundmi, ai ka shkruar në një postim në Instagram “Sonte”, duke mos shtuar asgjë tjetër, e duke na bërë të mendojmë se po sjellë këngën e re.

“Shihemi sonte në mesnatë”

Më pas, ai ka postuar një status në Instastory, ku shkruan se në 4 vite që ai është pjesë e muzikës shumë persona janë munduar t’i bëjnë kéq, por nuk ia kanë dalë.

Më tej, autori i hitit “Gang gang” shton se e ka kuptuar se është më i fòrti dhe se nuk kemi parë as 5% të talentit të tij.

Shumë i paqartë në atë që shkruan, duket se kolegët e kanë mërzítur Feron, pasi shprehet se ata nuk kanë pranuar të bashkëpunojnë me të sepse kanë patur fríkë se mos u merr talentin.

Megjithatë, sipas tij, tani e tutje ka për t’i lodhur të gjithë me muzikë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!