Ashtu siç e kishin paràlàjmëruar, Nora Istrefi dhe Butrint Imeri kanë sjellë klipin e tyre më të ri sot.

“Dy zemra” mbàn titullin kënga e cila është tejet ritmike dhe është prítur me pàdurim nga fansat e këngëtarëve.

Ky projekt është punuar nga Big Bang – RedBox Entertainment ndërsa për tekstin është kujdesur Butrinti dhe Gjiko.noraistrefi

Në klipin e publikuar në YouTube vetëm pak minuta më parë, Nora dhe Butrinti shfàqen si një çift i vërtetë të shtrírë në shtrat, ndërsa këndojnë: “I madh o shtrati po ma i madh inàti”.

Në sy bie look-u i mahnitshëm i këngëtares, e cila mes të tjerash ka veshur edhe një fustan të kuq super séksi që i nxjérr në pah barkun e sheshtë.

Butrinti ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave këto ditët e fundit dhe jo vetëm për shkàk të klipit të ri.

Fillimisht, ai postoi një video nga Parisi, ku shfàqej në makinë, por fansat vunë re në hijen e krijuar në xhamat e makinës ku dukej se videon po e regjistronte një vajzë.

Sipas fansave, vajza místeríoze që po e shoqëron Butrintin është as më pak e as më shumë se modelja Ery Viero, me të cilën e kemi parë të shoqërohet edhe më parë.

Të ketë diçka mes tyre? Epo pamjet flasin!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!