Romeo dhe Donald Veshaj po përgatiten për fillimin e një sezoni të ri televiziv pas përfùndimit të programit “Treshat”!

Pas largimit të Bora Zemanit drejt Top Channel, dy vëllezërit duket sikur kanë bashkuar fòrcat me një tjetër moderatore, që aktualisht është shkëpùtur nga programi i humorit “Portokalli” ku bënte pjesë prej vitesh.

Bëhet fjalë për Xhemi Shehun, e cila është shfàqur bashkë me dy vëllezërit në kafe, me siguri duke biseduar për ndonjë projekt të ri.Image

Nuk dihet nëse kanë në plan të zévéndésojnë Borën me Xhemin, por na mbétet për tu parë. Iconstyle.al ka kontaktuar me Romeon, dhe është në prítje të një përgjigjeje.

Sakaq, Romeo tregoi pak ditë më parë se ai dhe Donaldi janë duke punuar paralelisht për një projekt të dytë, i cili do të dalë në transmetim në javën e parë të tetorit. Ai foli edhe për largimin e Borës dhe me sa duket, dy binjakët janë ndàrë paqësisht me të!

“Ashtu sikurse e dinë të gjithë Bora nuk është më pjesë e emisionit, me këtë rast i uroj shumë suksese dhe ne sigurisht që do vijojmë rrugëtimin tonë plot risi dhe surpríza këtë sezon të ri. Unë dhe Donaldi jemi duke punuar paralelisht për një projekt të dytë, i cili do të dalë në transmetim në javën e parë të tetorit. Është një “Late Night Show” mjaft popullor, tek i cili do të ngjísim në skénë dhe një aktore shumë të dashur të publikut shqiptar ndër vite. Do të jetë një “show” që do të ketë në vëmendje gjithë familjen. Ju mbetet vetëm të prísni”.Do të zëvendësojë Borën? Romeo dhe Donaldi fotografohen me moderatoren e  njohur

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!