“U dashka dhe vajza… ja ta mendojmë, ndoshta 2020 nuk dihet se çfarë sjell”, kështu u shpreh Bieta Sulo në janar të këtij viti në emisionin e saj, ku temë diskutimi ishte mëmësia dhe ulja e numrit të lindjeve në Shqipëri.

Ndërkohë, në shkurt ajo u ndésh me një tjetër situatë të ngjàshme, duke na thënë si me humor, se fundi i vitit 2020 do ta gjejë nënë për herë të dytë.

Dhe që thoni ju, moderatorja e njohur na i ka çùar dýshimet mbrëmjen e sotme në një nivel tjetër, duke publikuar një foto me tullumbace rozë në Instagram, duke mos shkruar asgjë.

Kaq ka mjaftuar që ndjékësit të nisin me aludimet dhe disa të tjerë nuk i kanë kursyer urimet.

Deri tani nuk kemi asnjë reagim zyrtar nga Bieta, por mezi po presim të shohim se çfarë fshihet pas tullumbaces.

Bieta dhe Albani tre vite më parë u bënë prindër të Kroit të Art, i cili duket se po bëhet me një tjetër motër.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!