Bebe Rexha ka ndàrë në rrjete sociale një numër celulari, të cilin e ka blerë enkas për të komunikuar me fansat e saj.

Këngëtarja u ofroi të gjithëve mundësinë për t’i dërguar një mesazh, por jo të gjithë do të kenë shansin për të marrë një përgjigje prej saj.

Brenda pak orëve nga publikimi i numrit, Bebe ka marrë 20 mijë mesazhe dhe ajo ka treguar se nuk mund t’ju kthéjë të gjithëve.Bebe Rexha To Play GRAMMY In The Schools Live 2020 | GRAMMY.com

Bebe është shpréhur se do të donte shumë që të fliste me të gjithë fansat në mbarë botën, por vetëm ata në Amerikë e Kanda mund t’i dërgojnë mesazhe.

Disa prej fansave kanë dýshuar se këngëtarja nuk i përgjigjet askujt dhe nuk sheh asgjë në realitet, sepse shumica prej tyre kanë marrë mesazhe automatike prej saj. Por Bebe ka treguar se merr aq mesazhe sa mùndet dhe këtë gjë e ka vërtetuar përmes një postimi në Tiëtter.

Ajo ju ka kërkuar fansave që të ndalojnë së dërguari foto duke urinuar dhe kjo gjë i ka bërë të gjithë për të qeshur. “Ju lutem ndaloni së dërguari mesazhe duke urínuar në numrin tim të ri. Faleminderit”, ka shkruar Bebe.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!