Vajza e vetme e Robert Aliajt, Gala, ka konkurruar në konkursin e famshëm në Belgjikë “The Voice Kids”.

Falë talentit të saj, ajo ka arritur të kalojë të gjitha fazat dhe tashmë është kualifikuar në natën finale të konkursit, duke bërë padýshim krenar babi Robertin.

Ai e ka dhënë vetë këtë lajm të bukur duke ndarë një pjesë të performancës së vajzës së tij, që e ka bërë të ndihet si në qiellin e shtatë.robertdragot

“Sapo ndodhi, Gala kaloi në finale”- shkruan Roberti krahas postimit për të bijën.

Gala është bërë e njohur që herët për publikun shqiptar dhe na ka prezantuar vite më parë me talentin e saj në muzikë, kur performoi me të atin në “Dance with me Albania.” E mbani mend?

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!