Amara, vajza e Aulona Mustës është shumë e apasíonuar pas muzikës rap dhe këtë sapo na e vërtetoi me një video shumë të veçantë.

Ajo ndodhet në makinë teksa është duke kënduar gjithë këngën që po dëgjon në sfond nga fillimi deri në fund pa bërë asnjë gabím, shkruan ArkivaShqip.

Aulona ka postuar në instagram një video ku tregon talentin e së bijës ndërsa tregon gjithashtu se Amara për shije muzikore i ka ngjarë të atit, ndërsa muzikën popullore e kërcen si mami.Një repiste e lindur, vajza e Aulonës qenka talent

“Po ju si i keni punët me rapin? Se unë zakonisht tek fjalia e dytë e çdo këngë rap filloj e kthej popullorçe ose më bëhet gjuha gonxhe. Amara për shije muzikore i ka ngjarë babit, rap, hip hop, metal, gjëra me gàngstera. Ama populloren e kërcen si mami”, shkruan moderatorja krahas videos ku Amara shpreh gjithë talentin në muzikë.

Miqtë dhe ndjékësit e moderatores e kanë komplimentuar vogëlushen, ndërsa janë mahnítur nga talenti i saj.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!