Dihet që futbolli është sporti më i populluar në botë, që shkàkton emocíone të papërshkueshme te shumë persona.

Disa janë ndjékës të rregulltë, të tjerë edhe luajnë ndonjë lojë me shoqërinë, por në fund të ditës e dimë se ky sport ka dhe dhimbje.

Përveç rasteve kur skuadra e preferuar të zhgénjen, flasim edhe për dhímbje fizike pasi démtimét në futboll janë të shumta.

E kësaj nuk i ka shpëtuar as Ardian Bujupi, i cili ka publikuar një video në Instastory, ku shfàqet i gjàkosur në njëri nga gjunjët e tij, pa dhënë më shumë shpjegime.

Më pas ai postoi edhe disa video ku na tregoi se sonte kishte qenë “nata e kalçetos” dhe nuk i ka shpëtuar dot këtij íncídenti.

Gol i bukur apo jo?!

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!