Dhe që thoni ju, një fotomontazh nga fansat e Don Xhonit, ka bërë bashkë këtë të fundit dhe modelen e njohur Arbenita Ismajli.

Shpesh ndodh që fansat të bëjnë editime të tilla, por ky i fundit nuk i ka pëlqyer asnjërës palë.

Të dy kanë komentuar në postimin në fjalë dhe reperi ka kërkuar që kjo foto të fshíhet, teksa Arbenita ka komentuar një emoji që nënkupton se ‘po vjéll’ nga ky editim.

E megjithatë, fotoja nuk është fshírë, teksa shoqërohet nga mbíshkrimi “Edhe femrën unë ta marr, e kam fanse”.

Lart e poshtë qarkullojnë disa video, sipas së cilave Don Xhoni i ka dedikuar një ‘díss’ Feros, por nuk e dimë se si është me të vërtetë marrédhénia mes tyre dhe çfarë mendimi ka Fero rreth fotos.

Sakaq, kohët e fundit, në rrjét po përflítet se ai dhe Arbenita i kanë dhënë fund lídhjes dhe shkàk është bërë fakti se ata nuk ndíqen më dhe prej kohësh nuk janë parë në shoqërinë e njëri-tjetrit. Fero ndahet nga Arbenita 💔 - YouTube

Ndërkohë që rrjeti zíen nga lajmi i ndàrjes së tyre, Fero vendosi paprítur të çaktívízojë llogarinë e tij në Instagram, pa njoftuar më herët fansat e tij.

Gjithashtu, Arbenita foli për herë të parë për ndjékësit e saj ditën e djeshme, duke lënë të kuptohet se ndihet e tríshtuar. Në një postim në InstaStory, modelja ka treguar se po përpíqet të mbùshë kohën e saj, në mënyrë që të mos mendojë për Feron.

“Qëndro aq e zénë, sa të mos kesh kohë për të qenë e mërzítur.”- janë fjalët e Arbenitës në postim.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!