Arbana Osmani është padyshim një nga emrat më të dashur të publikut shqiptar.

Me një karrierë shumëvjeçare në televizion moderatorja e njohur është kthyer në një figurë emblematike.

Që nga fillimi i karrierës e deri tani Arbanën e kemi parë në shumë emisione, por vitet e fundit është fokusuar tek “Dua të të bëj të lumtur”.Arbana Osmani publikon pamjet nga emisioni i saj i shumë viteve më parë, ndjekësit kapin detajin dhe shpërthejnë ndaj Alketa Vejsiut: Ajo dhe Vera Graboca i shfrytëzojnë fëmijët! - Gossip

Nëse nuk e mbani mend, Arbana para shumë vitesh ka moderuar “1001 pse” një program për fëmijë dhe dikush i ka dërguar asaj një video të emisionit të cilën Arbana e ka ndàrë me ndjékësit.

Sapo me derguan kete video dhe me risollen kujtime kaq te bukura me keta femije qe tani jane rritur aq shume saqe kur me hasin ndonjehere ne jeten e perditshme nuk i njoh🙈🙈🙈 Ky program ka qene nje nga programet e mia me te dashura❤️ #[email protected]

Mirëpo, fansat kanë ngritur disa paralele mes këtij emisioni dhe “Në kùrthin e Piter Pan”, duke mos i fshéhur pakénaqësitë ndaj këtij të fundit që moderohet nga Alketa Vejsiu, shkruan IconStyle.

Disa shkruajnë se Arbana di të sillet me fëmijët, të tjerë thonë se “1001 pse” ka qenë spontan dhe për fëmijë, e të tjerë akùzojnë emisionin e Alketës se i pérdor fëmijët.

Arbana ende nuk u është përgjigjur këtyre komenteve, teksa “Në kùrthin e Piter Pan” është vendosur shpesh në qendër të kritíkave.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!