Këngëtarja  Anna Kabashi arrin gjithmonë të tërhéqë vëmendjen e fansave.

Ajo është vazhdimisht aktive në rrjetet sociale ku e shohim të postojë vazhdimisht foto ku shfaqet mjaft pròvòkuese.

Së fundmi Anna ndodhet në plazh teksa pòzon shtrírë në rërë duke ekspòzuar të pàsmet.annakabashi

Ajo shfàqet tejet jòshëse ndërsa përpara ka një libër të cilin ka vendosur ta lexojë gjatë pushimeve.

“Kush është libri juaj i preferuar së fundmi”, shkruan ajo krahas fotos ndërsa vetë tregon se është duke lexuar një libër të Shakespeare.annakabashi

Të shumta janë komentet krahas fotos, por ka edhe nga ata të vëmendshëm që e korrígjojnë këngëtaren e cila mesa duket emrin e poetit të madh anglez e ka shkruajtur gabim.

“Shkruhet Shakespeare dhe jo Shekspeare, mëso emrat e poetëve njëherë dhe pastaj lexo libra”, i shkruan një komentuese këngëtares.

Nuk ka munguar një përgjigje nga ana e këngëtares e cila i thotë komentueses se poeti i famshëm është I njëjti si me A si me E.annakabashi

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!