Moderatorja Alesia Bami është duke u përgatitur për sezonin e ri televiziv në “Top Channel” dhe përpara se të nisë po shfrýtëzon ditët e fundit të pushimeve.

Ndërsa Kejvina është kthýer së fundi nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe po e shohim së fundmi të angazhuar me projekte të ndryshme.

Të dyja vajzat kanë pushuar këtë verë kryesisht në plazhet në jug të vendit dhe shpesh herë i kemi parë të postojnë foto dhe video ku shfàqen në formë perfekte.alesia_bamii

Madje në disa foto të postuar së fundmi shohim se vajzat janë veshur me të njëtjat bíkini duke u përplàsur kështu me njëra tjetrën.

Të dyja të veshura me një bíkini trup me të njëjtat motive dhe duken kaq të këndshme teksa ekspòzojnë format.

Se kujt i ri më mirë këtë po j’ua lëmë juve ta gjykòni.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!