Albërije Hadërgjonaj po kalon një moment vërtetë shumë të vështírë, pasi ka hùmbur një person shumë të dashur.

Kushëriri i saj është ndàrë nga jeta, por siç shprehet vetë këngëtarja i ndjéri ka qenë shoku i saj më i mirë, teksa e konsíderon si ‘vëlla’.

Nëpërmjet një statusi në Facebook, ajo shkruan se ai ka pésuar një aksídent me motor, teksa nuk e fshéh hídhërímín, duke i kushtuar atij disa fjalë të ndjéra.Image may contain: 1 person, sitting and indoor

Sot eshte dite zíje per gjithe familjen.
Sot hùmbem sheqerin e familjes 😢
Une nuk mùndem ta besoj dhe ta pranoj kte hùmbje.
Alberti eshte djali i vajzes se dajes por per mua ishte shoku me i mire ❤️

Sa her mblídheshím ne ver gjat pushimeve verore ne te dy kishim nji mísion. Ti gezonim te gjithe e ne menyre te veqant nenat tona qe na rriten jetím!

Alberti sa shume u luta per ty ❤️
Ta kaloje dhe te sheroheshe 😢
Por Zoti te mori ndoshta per ti lehtesuar dhímbjet..Image may contain: 1 person

Miqt e mi Alberti pati nji aksídent me motorr dhe fati i kéq i tij u léndua shuuume.. Mjéket ne zvicerr ben gjithecka ta shpetonin por nuk paten sukses.
Ju lutem kini kujdes me makina dhe rrini larg motorreve!

Une dua ti ngùshelloj familjen ,nanen qe te rriti me shuuume halle,motrat qe te paten driten e synit,vllaun qe ja ke thà krahet 😢miq e dashamir te Albertit. Me lòt ne sy po them lamtumir ❤️ Zoti te shperbleft me parajs 🙏

https://www.facebook.com/Alberiehadergjonajofficial/posts/3224445394343244

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!