Albana Osmani është një prej moderatoreve më të dashura për publikun.

Edhe pse së fundmi është larguar disi nga media, ajo vijon të jetë në qendër të vëmendjes me projektet e ndryshme të cilat ngjallin gjithmonë interes.

Arbana është dalluar gjithmonë edhe për format e saj perfekte dhe pavarësisht viteve ajo vijon të jetë në formë perfekte.

Ajo ndodhet aktualisht me pushime në Qeparo dhe në një video të postuar në instagram e shohim teksa lëviz në mes të dallgëve ndërsa ka vendosur të pròvojë një prej filtrave të instagramit që e shfàq si një zanë me flatra.

“Jam një zànë”, shkruan ajo krahas videos ku shfàqet në formë perfekte teksa merr komplimenta pafund nga miq dhe fansa të saj.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!