Jemi mësuar me të papríturat e showbiz-it, sidomos kur bëhet fjalë për lídhjet e romancat.

Kaq e paprítur ishte edhe një foto e Capital T dhe Adrola Dushit që u publikua më 22 korrik, duke thýer rrjetin, teksa të gjithë filluan të alùdonin se në botën rozë u konfirmua çifti më i ri.

Mirëpo, aso kohe këto dyshime u shuan nga fakti se modelja bukuroshe mori pjesë në klipin e Capitalit “C’est la vie”. 

Nisur nga ky fakt, logjika na thoshte se pavarësisht dëshirës sonë për t’i parë bashkë, ata nuk ishin çift, teksa gjatë asaj periudhe Adrola u përfol edhe për lídhjen me ish-kandídatín për deputet në Kosovë Albin Gashi.

Mirëpo, ç’ndodhi më pas? Në një prononcim për “iconstyle.al” Adrola u shpreh se zërat që flisnin për një romancë mes saj dhe Albinit ishin të pavërteta, por nuk na tha asgjë për raportin e saj me këngëtarin.

Ndërkohë, me publikimin e klipit të shumëprítur, fansat u ëmbëlsuan dhe vunë re një kimi super të bukur mes tyre, që të bën të mendosh se skénat me puthje e përqafime janë më shumë se thjesht aktrim për hir të videoklipit.

Ok! Po dalim në temë! Kushdo që e kanë vënë re këtë, ka qenë një detajist i shkëlqyer sepse Capital T dhe Adrola janë me të vërtetë në një lídhje.

Burime eksklùzive bëjnë me dije për “iconstyle.al” se prej kohësh ata po jetojnë një romancë të bukur, madje edhe këto ditë kanë qëndruar bashkë në Tiranë.

Kujtojmë se Adrola u kthýe nga SHBA, ku ndodhej prej disa ditësh pranë familjes së saj dhe të birit, për shkàk se moderoi në natën finale të “Miss Universe Albania and Kosovo”.

Dhe çudítërisht këto ditë ka qenë në Tiranë edhe Capitali, i cili ka postuar në rrjetet sociale foto nga shëtitjet e tij në kryeqytet.

Por, ndonëse nuk janë shfàqur askund bashkë, ata kanë qëndruar në të njëjtin vend.

Kështu, ju lutemi të mirëprisni çiftin më të ri dhe më të bukur të showbiz-it! Për detàjet mbi romancën e tyre do na duhet të présim kush e di dhe sa.Adrola Dushi në krahët e Capital T, reperi habit të gjithë me postimin e  fundit – Lajmi.net

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!