Këngëtarja shqiptare Adelina Tahiri bëhet shpesh kryefjala e mediave për jetën e saj private.

Martesa me maqedonasin Serjoza Markov ishte një ndër ngjàrjet më të bùjshme, ndërsa dashuria e tyre u bekua me vogëlushin Jon.

Adelina nuk ngùrron të ndajë në rrjete sociale edhe detaje nga jeta e saj private, por duket se këtë herë ka lënë diçka pa na treguar!adelina_tahiri1

Ose të paktën kështu mendojnë fansat. Në foton e fundit të publikuar në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja shfàqet e veshur me një bluze të gjerë dhe duket sikur po përpíqet të mbùlojë barkun.

Ky detaj nuk i ka shpëtuar ndjékësve, të cilët janë vërshuar në komente me pyetje për shtatzëninë.

Adelina ende nuk është përgjigjur publikisht, ndërsa të gjithë po presin një konfirmim apo mohim të këtij lajmi.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!