Rep-artisti nga Ferizaji, 2 Ton, është një ndër personazhet që është i rezervuar sa i përket jetës personale.

Gjatë gjithë karríerës së tij, ka pasur pak lajme sa i përket skàndàleve apo lídhjeve të tij të dashurisë.

Por, në një postim të fundit ai ka hùtuar 517 mijë ndjékësit, teksa ka ndàrë një imazh të një vajze zeshkane.

“Unë të dua ashtu siç je”, ka shkruar ai në përshkrimin e imazhit.

Vajza që shihni në foto është një modele e njohur libanezo-italiane, e quajtur Jennifer Mehaidli.

Në një fotografi tjetër, reperi ka ndàrë profilin e vajzës místeríoze më afër, ndërsa i janë théksuar tiparet e bukurisë.2tonofficial

Ai gjithashtu ka paralàjmëruar projektin e ri me vajzën të cilën e ka fotografuar, fansat kanë filluar me aludímet e tyre.

Bukuroshja është shfàqur në klipin e fundit të reperit 2Ton, të titulluar “Veç me ty”. Por, e dini se Jennifer nuk është thjesht një modele në klip?

Sipas mediave kosovare modelja séksi është gjithashtu e dashura e re e 2Ton, e cila ka shpërndàrë këngën e re në Story dhe i ka dërguar një falënderim special reperit.2tonofficial

Madje, burimet tregojnë se reperi mund ta zyrtarizojë shumë shpejt lídhjen e tij të re.

Ndërkohë, s’kemi ende asnjë reàgim nga 2Ton. Jennifer u shfàq gjithashtu në klipin e reperit të njohur gjerman Capital Bra në këngën “Fruhstuck in Paris”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!