Ballina Magazina Vajza e saj feston ditëlindjen, ky i urim i ndjerë Majldinda Bregut...

Vajza e saj feston ditëlindjen, ky i urim i ndjerë Majldinda Bregut na zbukuroi ditën (FOTO)

Vajza e Majlinda Bregut, Kejda tashmë është kthýer në një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar.

Me rastin e ditëlindjes së vajzës së saj Kejda, Majlinda Bregu ka ndàrë një urim publik në Instagram për të bijën.

Përmes një fotoje mjaft të ëmbël nënë e bijë, të bërë para pasqyrës, Majlinda Bregu i thotë të bijës së është shumë më shumë sesa ajo që sheh në një foto selfie të bërë në telefon.Zhduket" Kejda, çfarë po ndodh me vajzën bukuroshe të Majlinda Bregut -  TiranaNews

Mes të tjerash ajo flet për zemrën e mirë të vajzës së saj dhe një tjetër cilësi që e bën të jetë një vajzë e bukur.

“Je shumë më shumë se sa ajo që sheh në selfie. Dhe ti e di këtë❤️❤️❤️ Është zemra e artë dhe vetë-íronía, ato që të bëjnë të bukur! Gëzuar ditëlindjen!”, shkruan Majlinda Bregu.

Sigurisht që nuk ka mùnguar përgjigja e të bijës, e cila ia kthén me një koment: “Love you mami”!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Jo vetëm aktor! Visjani dhe reperi i njohur kosovar publikojnë hitin e garantuar të verës (VIDEO)

Visjani dhe Meritoni, fansa të njëri tjetrit arrijnë të bashkëpunojnë në një rrymë të përbashkët. Visjan Ukcenaj si një fans i zjàrrtë i Meriton Ademit,...

Konkurrentja e PërPuthen+40 habit me deklaratën e saj: Jam pré e bullízmít sepse…(VIDEO)

Erlinda Ogreni konkurrentja e 'përPuthen+40', e divòrcuar dhe me një vajzë 12-vjeçare. Ajo është me origjinë nga Lushnja ndërsa aktualisht jeton në Tiranë, ku ka...

Çifti i panjohur fitoi çmimin ‘Guinnes’, arsyeja është mahnitëse! (VIDEO)

James dhe Chloe Lusted janë shpallur çifti i martuar me diferencën më të madhe të gjatësisë, rreth 60 cm. Ata u konfirmuan nga komisioni i...

Zbùlohet më në fund se me cilin këngëtar do bashkëpunojë Ghetto Geasy! (FOTO)

Ghetto Geasy i është futur prej kohësh punës dhe ka gatuar në studio hite që ne të gjithë mezi presim t’i dëgjojmë. Së fundmi, ai...

I dedíkoi këngën ‘Thíkat e mia’, ja si reàgoi ish e dashura e Alban Ramosaj ()

Alban Ramosaj ka dhënë një intervistë së fundmi për revistën “Class”, ku folur gjatë për fitoren në “Kënga Magjike” dhe jetën e tij profesionale. Mes...
error: Alert: Content is protected !!