Ballina Showbiz Greta Koçi festoi ditëlindjen! Po sa vjeç mbùshi ajo në të vërtetë?

Greta Koçi festoi ditëlindjen! Po sa vjeç mbùshi ajo në të vërtetë?

Dje ishte një ditë e veçantë për këngëtaren e njohur, Greta Koçi, sepse festoi ditëlindjen.

Ka qenë ajo vetë që ka njoftuar e para ndjékësit nëpërmjet një postimi në Instastory.

Këngëtarja e ka nisur karrierën që e vogël dhe të gjithë e njohin bàtutën “Greta Koçi ka 16 vjet që thotë jam 16 vjeç”.gretakoci1

Por, në të vërtetë, këngëtarja mbùshi 29 vjeç, pasi ka lindur më 26 shtator 1991.

Sigurisht që urimet që ka màrrë nga fansat dhe miqtë kanë qenë të shumta .

Por, një nga dhuratat që Greta ka zbùluar në Instagram ka qenë padýshim një ndër më të veçantat që këngëtarja ka màrrë. Një yll në qiell do të mbàjë emrin e Greta Koçit.

Këngëtarja ka shkruar “Kjo dhuratë më gëzoi pafùnd. Tashmë një yll në qiell mbàn emrin tim. Faleminderit nga zemra”, ka shkruar Greta krah postimit në llogarinë e saj.

Nuk ka vònuar edhe urimi i motrës së saj, Eni Koçit.

“S’ka rëndësi sa rritemi në moshë motër, gjithmonë do të jem aty për të të përqafuar. Shpresoj që ky vit të sjellë lumturi dhe sukses në rrugën tënde.”- shkruan Eni për Gretën.)

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Arti në zi! Shuhet ikona e muzikës shqiptare (FOTO)

Mbrëmjen e sotme është ndàrë nga jeta në moshën 83-vjeçare kompozitori i madh, Agim Krajka. Lajmin e ka bërë të ditur djali i tij,...

“E dua dhe pikë!” Melisa spao na paraljmëroi për diçka…

Ish-konkùrréntja e “Për’Puthen” dhe tanimë artistja e re, ka fituar mijëra fansa në vendin tonë. Bukuroshja është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndén më...

“Nuse për shpi”! Ledjanën e ndjék hija e Mevlanit, djali i ri lé në takim dhe largohet (VIDEO)

Ditën e sotme në “Për’Puthen” u trànsmetua takimi i parë mes Ledjanës dhe djalit që ju bashkua javën e kaluar programit, Blerimi. Ata të dy...

Flet motra e Bes Kallakut: Askush nuk e dinte se kush jam, ja si hyra në punë në TV (VIDEO)

Motra e Bes Kallakut, Ana, e cila moderon në televizionin ‘Scan’ ka qenë e ftuar këtë mëngjes në emsionin “Ditë e Re” në Rtv...

Ana u largua nga ‘PërPuthen’ sepse është në lídhje me Fatjonin? Ja faktet (FOTO)

Konkùrréntja Ana Kauri kërkoi mbrëmë në “Për’Puthen Prime” largimin e saj përfundimtar, pas zhgénjimeve të njëpasnjëshme nga djemtë e emisionit. Ai u përbàll me Rinianin,...