Ballina Showbiz I dërgojnë foto nga tualeti, Bebe Rexha ka një kërkese gazmore për...

I dërgojnë foto nga tualeti, Bebe Rexha ka një kërkese gazmore për fansat

Bebe Rexha ka ndàrë në rrjete sociale një numër celulari, të cilin e ka blerë enkas për të komunikuar me fansat e saj.

Këngëtarja u ofroi të gjithëve mundësinë për t’i dërguar një mesazh, por jo të gjithë do të kenë shansin për të marrë një përgjigje prej saj.

Brenda pak orëve nga publikimi i numrit, Bebe ka marrë 20 mijë mesazhe dhe ajo ka treguar se nuk mund t’ju kthéjë të gjithëve.Bebe Rexha To Play GRAMMY In The Schools Live 2020 | GRAMMY.com

Bebe është shpréhur se do të donte shumë që të fliste me të gjithë fansat në mbarë botën, por vetëm ata në Amerikë e Kanda mund t’i dërgojnë mesazhe.

Disa prej fansave kanë dýshuar se këngëtarja nuk i përgjigjet askujt dhe nuk sheh asgjë në realitet, sepse shumica prej tyre kanë marrë mesazhe automatike prej saj. Por Bebe ka treguar se merr aq mesazhe sa mùndet dhe këtë gjë e ka vërtetuar përmes një postimi në Tiëtter.

Ajo ju ka kërkuar fansave që të ndalojnë së dërguari foto duke urinuar dhe kjo gjë i ka bërë të gjithë për të qeshur. “Ju lutem ndaloni së dërguari mesazhe duke urínuar në numrin tim të ri. Faleminderit”, ka shkruar Bebe.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

“E dua dhe pikë!” Melisa spao na paraljmëroi për diçka…

Ish-konkùrréntja e “Për’Puthen” dhe tanimë artistja e re, ka fituar mijëra fansa në vendin tonë. Bukuroshja është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndén më...

“Nuse për shpi”! Ledjanën e ndjék hija e Mevlanit, djali i ri lé në takim dhe largohet (VIDEO)

Ditën e sotme në “Për’Puthen” u trànsmetua takimi i parë mes Ledjanës dhe djalit që ju bashkua javën e kaluar programit, Blerimi. Ata të dy...

Flet motra e Bes Kallakut: Askush nuk e dinte se kush jam, ja si hyra në punë në TV (VIDEO)

Motra e Bes Kallakut, Ana, e cila moderon në televizionin ‘Scan’ ka qenë e ftuar këtë mëngjes në emsionin “Ditë e Re” në Rtv...

Ana u largua nga ‘PërPuthen’ sepse është në lídhje me Fatjonin? Ja faktet (FOTO)

Konkùrréntja Ana Kauri kërkoi mbrëmë në “Për’Puthen Prime” largimin e saj përfundimtar, pas zhgénjimeve të njëpasnjëshme nga djemtë e emisionit. Ai u përbàll me Rinianin,...

U arràtis në drejtim të padítur, Gjýkata e Kukësit jep vendimin final për Fjolla Morinën

Fjolla Morina, është rikthýer në bùrg nga Gjýkata e Kukësit, të paktën me letra. Trupi gjýkues ndryshoi sot masën e sigurisë ndýj saj nga “arrést...