Ballina Showbiz Jonida Vokshi uron vajzën në 3-mujorin e lindjes me fjalë dashurie (FOTO)

Jonida Vokshi uron vajzën në 3-mujorin e lindjes me fjalë dashurie (FOTO)

Jeta për Jonida Vokshin ndryshoi tòtalisht, pasi ajo solli në jetë fëmijën e saj të parë, vogëlushen e quajtur Emi.

Si aktorja, ashtu edhe partneri i saj Besnik Krapi, janë “çméndur” pas bebushes e cila është tashmë kuptimi i jetëve të tyre.jonidavokshiofficial

U bënë tre muaj që çifti jeton me një bekim në shtëpi dhe sigurisht këto kanë qenë ditët më të bukura për të dy.

Në tremujorin e lindjes, Jonida nuk ngùrroi të ndàjë në Instagram një foto të ëmbël të Emit, të cilës ende nuk ia ka zbùluar portretin.

Krahas saj, aktorja i shkruan të bijës fjalët më të ëmbla të dashurisë.Si sot 3 muaj më parë, jeta ime mori tjetër kuptim” Jonida Vokshi uron të  voglën me fjalët më të ëmbla - TiranaNews

“3-mujori na gjeti duke bërë abdòminale. Si sot 3 muaj më parë, jeta ime mori tjetër kuptim falë teje Emi ime, drita e syve të mi që vdés fare mama për ty!”- shkruan Jonida.

Ne jemi tepër kùriozë për portretin e Emit! Kujt i ngjàn ajo më shumë, mami Jonidës apo babi Besnikut?

Mbetet për t’u zbùluar!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Kemi të reja! Arbenita dhe Fero i japin fund…(FOTO)

Fero dhe Arbenita janë çifti më i dískutuar në showbiz dhe nuk ka pikë dyshími se historia e tyre e dashurisë është një nga...

Elvana uron Pavàrësínë, por ky koment epík i Ermalit na shkríu së qeshuri (FOTO)

Postimet e Elvana Gjatës në rrjetet sociale janë shumë të rralla, teksa prej kohësh ka mùnguar edhe në muzikë. Sigurisht një përjàshtím këngëtarja e ka...

Kur nis emisioni? Sa fëmijë do? A të është shpífur Edi? Arbana i jep përgjigje të gjithëve

Aktualisht Arbana Osmani nuk është prezente në ekran, por po shijon kohën me familjen duke qenë se ka vetëm pak kohë që ka sjellë...

Jemi mësuar ta shohim vetëm te acàruar, Renato Mekolli i jep fund beqarisë kështu

Pak kohë më parë, shéfi i kuzhinës Renato Mekolli i tregoi publikut se dikush ia kishte vjédhur zemrën. Në tetor të vitit që lamë pas,...

Arbana Osmani nuk gjen shpëtim nga kg e tepërta pas shtatzënisë (FOTO)

Arbana Osmani solli në jetë djain e saj të dytë në muajin tetor.  Ajo dhe Eduart Grishaj vendosën që vogëlushin e tyre ta pagézonin...