Ballina Showbiz Tuna shtatzënë? Aludímet marrin fund pas kësaj foto të publíkuar

Tuna shtatzënë? Aludímet marrin fund pas kësaj foto të publíkuar

Disa ditë më parë, mediat u tejmbushën me lajmin se këngëtarja e njohur Tuna ishte shtatzënë për herë të dytë.

Shkak për këtë u bë një koncert ku Tuna kishte performuar. Në pamjet që qarkulluan në rrjet, barku i Tunës dukej më i frýrë se zakonisht dhe kaq mjaftoi që të përflítet për një shtatzëni.

Vetëm pak ditë më parë, teksa të gjithë prisnin një konfirmim apo një mòhim të lajmit, Tuna na bëri akoma më kònfuzë me fjalinë e saj:

Nëpérmjet disa fotosh nga koncerti të publikuara në Instagram, Tuna shkroi se shpreson që të orgànizòjë një tjetër koncert së shpejti, teksa shton “A do të ulet apo rritet barku deri atëherë?!”

Dhe e dini çfarë? Barku nuk është rritur àspak duke vërtetuar se lajmet për një shtatzëni të dytë janë të rréme.

Këtë e ka provuar vetë Tuna, pasi ka ndàrë një foto me bíkini dhe të gjithë i kishim sytë tek barku i rrùmbùllakòsur.

Siç e shihni, barku i Tunës është i sheshtë dhe alùdimet për shtatzëninë e saj morën fùnd këtu.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Momente paníku! Alban Ramosaj përbàllet me një të paprítur (FOTO)

Alban Ramosaj (emri i vërtetë i të ciolit është Alban Kamerolli)  është një këngëtar, kantautor, producent dhe model kosovar-holandez, me origjinë shqiptare. Ka lindur në...

Nuk ka më kthím pas! Juli ‘nxjérr zbùluar’ Mevlanin dhe Ledjanën (FOTO)

Ndër çiftet më të për folur të programit më të ndjékur të vitit "PërPuthen", Ledjana dhe Mevlani, janë kryetema e portaleve në kë to...

Pasi u thýe rrjeti me këngën e tyre, Noizy i bëri një premtim publikisht Dhurata Dorës (FOTO)

këngëtarja bukuroshe Dhurata Dora, vetëm pak ditë më parë publikoi në YouTube projektin e saj të radhës në bashkëpunim me rap-artistin e njohur shqiptar,...

Ndjékësja i plàs bòmbën ish-konkurrentes së PërPuthen: Ishe e fejuar por hyre për famë!

Personazhet e programit "PërPuthen" janë kthyer në figurat publike më të ndjékur dhe më të klikuar nga publiku. Ato janë pjesë e botës së thashéthémeve...

Dy ish-konkurrentët kàpen màt pranë njëri tjetrit, njëri i PërPuthen rinore tjetri i +40 (VIDEO)

Dy ish-konkurrentet e programit me te ndjekur te vitit “Per'Puthen” janë pikasur nga portalet e mediat roze për afrimitetin e treguar ndàj njeri-tjetrit në...
error: Alert: Content is protected !!