Ballina Uncategorised Njihuni me partneren që ka rrémbyer zemrën e Seldi Qalliut (FOTO)

Njihuni me partneren që ka rrémbyer zemrën e Seldi Qalliut (FOTO)

Pas ndàrjes nga Mimoza Shkodra, ditën e djeshme Seldi Qalliu ka bërë publíke lidhjen e re të dashurisë.

Ishte pikërisht ditëlindja e të dashurës së tij kur ai zgjodhi që ta bënte publike këtë histori.

Por, kush është vajza që i ka rrémbyer zemrën këngëtarit?cindycelacindycela

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive. Sindy Çela është 22 vjeçarja e cila jeton dhe vepron në Belgjikë.

E njëjta merret me modeling që në moshë të re dhe raportohet se para dy vitesh u zgjodh si ‘përcjéllësja e parë e Miss Brukselit’.cindycela

Edhe në foton e fundit ajo po duket tejet e bukur dhe atraktive.

Sindi, gjithashtu ka qenë pjesë e klipit të fundit të Seldit, kënga me titull “Nutella”, ndërsa çifti shihen edhe në momente intíme.

cindycela

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Seldi dhe Sindi, në daljen e tyre të parë publike, na i thanë të gjitha! (VIDEO)

Vetëm pak ditë më parë, Seldi bëri publike lídhjen e tij të re me një vajzë bukuroshe të quajtur Sindi Cela. Ai e uroi partneren...

Melinda Ademi ‘shfrénon’ imagjínatën e fansave pas fotove të fundit

Melinda Ademi është rep artistja e njohur kosovare e cila po rrémben mjaft vëmendje me postimet në rrjetet sociale, por edhe me fizikun e...

Ja çfarë do të ndodhë me përfaqësimin e Shqipërisë në “Eurovision 2021”

Pandémia príshi planet e festivalit “Eurovision 2020” dhe jo vetëm, pasi pritej që fituesja e festivalit të RTSH-së, Arilena Ara, të përfaqësonte vendin tonë. Për...

Arbana fotografohet në muajt e fundit të shtatëzanisë, duket kaq e ëmbël

Arbana Osmani do të bëhet shumë shpejt nënë për herë të dytë. Ajo thuhet se është sërish në prítje të një djali me partnerin e...

Do shkríheni së qeshuri! Ermal Fejzullahu krahason me veten me…pemën!

Ermal Fejzullahu është një prej këngëtarëve më të dashur për publikun. Ai së bashku me të shoqen dhe fëmijët kanë qenë me pushime në jug...