Ballina Showbiz 'Sa herë ke qenë i fejuar?' Pyetja e partneres që po 'tortùron'...

‘Sa herë ke qenë i fejuar?’ Pyetja e partneres që po ‘tortùron’ Seldin

Vetëm pak ditë më parë, Seldi bëri publike lídhjen e tij të re me një vajzë bukuroshe të quajtur Sindi Cela.

Ai e uroi partneren për ditëlindje me një foto ku çifti shkémbente një puthje në buzë, ndërsa të gjithëve na shkuan sytë tek unaza në gishtin e Sindit, e cila dukej si një unazë fejese.

Nuk e dimë nëse dy vite pas ndàrjes nga Mimoza Shkodra, Seldi i ka dhënë sërish fùnd beqarisë pasi asnjëri prej të dyve nuk dëshiron të prònoncòhet.Seldi Qalliu (7)

Mirëpo, Sindi vendosi të flasë për herë të parë lídhur me fejesën e mundshme, duke i drejtuar një pyetje me spec partnerit të saj.

Në një postim në Instagram, partnerja e Seldit shkruan me humor:

“Kur e pyes sa here ke qene i fejuar 😅”

Sakaq, nuk kanë munguar komentet e ndjékësve, ku shumë e “paràlajmëràjnë” Sindin të bëjë kujdes, pasi ndàrja e tyre mund të jetë afër.

Seldi u bë i njohur për publikun pasi mori pjesë në “Big Brother”, ku krijoi edhe një lídhje. Pas saj, ai u fejua me Dafina Zekën dhe më pas me këngëtaren Mimoza Shkodra.

Tashmë kanë kaluar dy vite dhe duket se këngëtari ka gjetur sërish dashurinë e jetës së tij.E dashura modele ka një pyetje 'me shumë spec' për Seldi Qalliun

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Seldi dhe Sindi, në daljen e tyre të parë publike, na i thanë të gjitha! (VIDEO)

Vetëm pak ditë më parë, Seldi bëri publike lídhjen e tij të re me një vajzë bukuroshe të quajtur Sindi Cela. Ai e uroi partneren...

Melinda Ademi ‘shfrénon’ imagjínatën e fansave pas fotove të fundit

Melinda Ademi është rep artistja e njohur kosovare e cila po rrémben mjaft vëmendje me postimet në rrjetet sociale, por edhe me fizikun e...

Ja çfarë do të ndodhë me përfaqësimin e Shqipërisë në “Eurovision 2021”

Pandémia príshi planet e festivalit “Eurovision 2020” dhe jo vetëm, pasi pritej që fituesja e festivalit të RTSH-së, Arilena Ara, të përfaqësonte vendin tonë. Për...

Arbana fotografohet në muajt e fundit të shtatëzanisë, duket kaq e ëmbël

Arbana Osmani do të bëhet shumë shpejt nënë për herë të dytë. Ajo thuhet se është sërish në prítje të një djali me partnerin e...

Do shkríheni së qeshuri! Ermal Fejzullahu krahason me veten me…pemën!

Ermal Fejzullahu është një prej këngëtarëve më të dashur për publikun. Ai së bashku me të shoqen dhe fëmijët kanë qenë me pushime në jug...