Ballina Showbiz Ajo që nuk duket në rrjetet sociale! Sara Hoxha flet për 'dhímbjet'...

Ajo që nuk duket në rrjetet sociale! Sara Hoxha flet për ‘dhímbjet’ e shtatzënisë

Shumë shpejt, pritjes së ëmbël do t’i vijë fundi dhe Sara Hoxha e Ledri Vula do të bëhen prindër për herë të parë.

Sara do të sjellë në jetë një vogëlushe, e cila ende pa lindur ka ndryshuar botëkuptimin e prindërve të saj.

Në një intervistë së fundmi, Ledri tregoi me zemër të hapur si e ka ndryshuar e vogla pa ardhur ende në jetë, ndërsa zbùloi se së shpejti mund të ketë edhe një dasmë. sarahoxha

Mirëpo, ajo çfarë shohim në Instagram është vetëm njëra anë e medaljes.

Me të drejtë duke parë fotot e Sarës, ndjékësit kanë menduar se shtatzënia e saj po shkon “vaj”, por në fakt nuk është ashtu.

Një ndjékëse shtatzënë e ka pyetur partneren e Ledrit nëse edhe ajo ka shqétësime si të gjithë femrat e tjera shtatzënë.sarahoxha

“A ta bëj i pyetje këshu shqétesime shtazanie ke ti? Zot na ruaj, ne vdíqem te shkrétet, te vjélla, vap, síklet, ànkth, preòkupim sa herë bëjmë ecògrafi dhe anàliza. Ca me te thon ishalla qofsh si ne foto”- shkruan ndjékësja, të cilës Sara i zbùlon shqétésimet e saj.

“Kam si jo. Mesi me kepùti fare (ndonjehere mezi eci dhe còhem nga krevati), per anàlizat mos me fol se strési dhe qefi me i madh aty qenkan bashke, vape sa te duash… por nuk i kap aparati fotografik keto edhe ska pse. Bejme foto per qef jo per hàll. Te uroj shtatezani sa me te lehte.”- është përgjigjja e saj.

Epo, vuàjtjet ia vlejnë kur në fùnd merr një mrekulli në krahët e tu!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Seldi dhe Sindi, në daljen e tyre të parë publike, na i thanë të gjitha! (VIDEO)

Vetëm pak ditë më parë, Seldi bëri publike lídhjen e tij të re me një vajzë bukuroshe të quajtur Sindi Cela. Ai e uroi partneren...

Melinda Ademi ‘shfrénon’ imagjínatën e fansave pas fotove të fundit

Melinda Ademi është rep artistja e njohur kosovare e cila po rrémben mjaft vëmendje me postimet në rrjetet sociale, por edhe me fizikun e...

Ja çfarë do të ndodhë me përfaqësimin e Shqipërisë në “Eurovision 2021”

Pandémia príshi planet e festivalit “Eurovision 2020” dhe jo vetëm, pasi pritej që fituesja e festivalit të RTSH-së, Arilena Ara, të përfaqësonte vendin tonë. Për...

Arbana fotografohet në muajt e fundit të shtatëzanisë, duket kaq e ëmbël

Arbana Osmani do të bëhet shumë shpejt nënë për herë të dytë. Ajo thuhet se është sërish në prítje të një djali me partnerin e...

Do shkríheni së qeshuri! Ermal Fejzullahu krahason me veten me…pemën!

Ermal Fejzullahu është një prej këngëtarëve më të dashur për publikun. Ai së bashku me të shoqen dhe fëmijët kanë qenë me pushime në jug...