Ballina Uncategorised Sabri Fejzullahu feston ditëlindjen, urimi i Ermalit për të na préku të...

Sabri Fejzullahu feston ditëlindjen, urimi i Ermalit për të na préku të gjithëve

Këngëtari i madh i muzikës shqiptare, Sabri Fejzullahu, krémton ditën e sotme 73 vite jetë.

Mes urimeve të shumta për artistin nuk ka mùnguar ai i djalit të tij, Ermal Fejzullahut, që ka përzgjedhur fjalët më të veçanta për të atin.

“Urime ditëlindja i pazévendésueshémi i shqiptarisë! I bëfsh edhe 100 bashkë me buzëqeshjen tënde e zemrën e bardhë e të mirë që ke. Je krenaria jonë dhe sa më e gjatë jeta jote aq më e bukur jeta ime. Të dua shumë unë dhe padýshim edhe gjithë shqiptarët kudo që janë!”, ka shkruar Ermali në urimin për babanë e tij.What did Sabri Fejzullahu do when Ermali, just 20 years old, said he would marry? - TV Mania

Ermal Fejzullahu ka treguar se ka pasur gjithmonë një lídhje specíale me të atin, që ka qenë edhe shembulli kryesor për karrierën e tij.

Që në hapat e parë në muzikë, Sabriu i ka qëndruar pranë të birit dhe prandaj sot të dy ata janë nga emrat më të suksesshëm në industrinë muzikore.Sabri dhe Ermal Fejzullahu, shembulli se si prindi mund të bëhet shokë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Seldi dhe Sindi, në daljen e tyre të parë publike, na i thanë të gjitha! (VIDEO)

Vetëm pak ditë më parë, Seldi bëri publike lídhjen e tij të re me një vajzë bukuroshe të quajtur Sindi Cela. Ai e uroi partneren...

Melinda Ademi ‘shfrénon’ imagjínatën e fansave pas fotove të fundit

Melinda Ademi është rep artistja e njohur kosovare e cila po rrémben mjaft vëmendje me postimet në rrjetet sociale, por edhe me fizikun e...

Ja çfarë do të ndodhë me përfaqësimin e Shqipërisë në “Eurovision 2021”

Pandémia príshi planet e festivalit “Eurovision 2020” dhe jo vetëm, pasi pritej që fituesja e festivalit të RTSH-së, Arilena Ara, të përfaqësonte vendin tonë. Për...

Arbana fotografohet në muajt e fundit të shtatëzanisë, duket kaq e ëmbël

Arbana Osmani do të bëhet shumë shpejt nënë për herë të dytë. Ajo thuhet se është sërish në prítje të një djali me partnerin e...

Do shkríheni së qeshuri! Ermal Fejzullahu krahason me veten me…pemën!

Ermal Fejzullahu është një prej këngëtarëve më të dashur për publikun. Ai së bashku me të shoqen dhe fëmijët kanë qenë me pushime në jug...