Ballina Uncategorised Nuk kishte si të mungonte! Stine publikon hitin e fundit të kësaj...

Nuk kishte si të mungonte! Stine publikon hitin e fundit të kësaj vere (VIDEO)

Stine është rikthyer me bashkëpunim të ri.

Ashtu siç e kishte paralajmëruar, Stine sapo ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “La vida loca”.

Për këtë këngë, ai ka bashkëpùnuar me dy artistë, GBMC dhe Unruly, ndërsa këngës ia shoqëruan edhe videoklipin.

Klipi i “La vida loca” sjell skena verore, teksa Stine në shumë pjesë shihet i rréthuar nga femra atraktive.

Për videoklipin është kujdesur Estia Films, ndërsa beatin e punoi Way beats.

Stine është aktiv vazhdimisht me projekte muzikore, atë e shohim shumë shpesh në bashkëpunime të tilla, ashtu sikurse edhe në solo-projekte.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Pasi u zhdùk, më në fùnd Loredana bëhet e ‘gjàllë’ (FOTO)

Disa ditë më parë, reperja Loredana Zefi meràkosi fansat e saj kur vendosi të zhdùkej paprítur nga rrjetet sociale. Pa njoftuar më herët, ajo çaktívizoi...

Seldi dhe Sindi, në daljen e tyre të parë publike, na i thanë të gjitha! (VIDEO)

Vetëm pak ditë më parë, Seldi bëri publike lídhjen e tij të re me një vajzë bukuroshe të quajtur Sindi Cela. Ai e uroi partneren...

Melinda Ademi ‘shfrénon’ imagjínatën e fansave pas fotove të fundit

Melinda Ademi është rep artistja e njohur kosovare e cila po rrémben mjaft vëmendje me postimet në rrjetet sociale, por edhe me fizikun e...

Ja çfarë do të ndodhë me përfaqësimin e Shqipërisë në “Eurovision 2021”

Pandémia príshi planet e festivalit “Eurovision 2020” dhe jo vetëm, pasi pritej që fituesja e festivalit të RTSH-së, Arilena Ara, të përfaqësonte vendin tonë. Për...

Arbana fotografohet në muajt e fundit të shtatëzanisë, duket kaq e ëmbël

Arbana Osmani do të bëhet shumë shpejt nënë për herë të dytë. Ajo thuhet se është sërish në prítje të një djali me partnerin e...