Ballina Showbiz Zbùlohet ídentíteti i të dashurit të Fjoralba Ponarit, është...sportist! (FOTO)

Zbùlohet ídentíteti i të dashurit të Fjoralba Ponarit, është…sportist! (FOTO)

Prej disa kohësh, moderatorja Fjoralba Ponari ka bërë të ditur se është në një lídhje dashurie, pa zbuluar se cili është personi që ka në krah.

Ajo pranoi publikisht për fansat se djali i gjatë dhe simpatik me të cilin e kishin parë shpesh, ishte i dashuri i saj.

Tek tuk moderatorja e ka publikuar ndonjë foto me partnérin e zemrës, për të cilin u bëmë të gjithë kuríozë.

Vetëm pak ditë më parë ishte hera e fundit kur Fjoralba publikoi një foto me mashkullin që i ka vjédhur zemrën, ídentíteti i të cilit s’ka mùndur të mbétet sékret për shumë gjatë.adi2.jpg

“Newsbomb.al” ka zbùluar se pàrtneri i moderatores quhet Françesko dhe është atlet në sportin e xhudos në Tiranë.

Madje, janë publikuar edhe disa foto të portretit të tij, megjithëse Fjoralba ishte mùndùar prej kaq kohësh ta fshíhte nga sytë e publikut pàrtnerin e saj.

Më poshtë mund të shihni fotot e pàrtnerit jo më místeríoz të moderatores: adi1.jpg

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Seldi dhe Sindi, në daljen e tyre të parë publike, na i thanë të gjitha! (VIDEO)

Vetëm pak ditë më parë, Seldi bëri publike lídhjen e tij të re me një vajzë bukuroshe të quajtur Sindi Cela. Ai e uroi partneren...

Melinda Ademi ‘shfrénon’ imagjínatën e fansave pas fotove të fundit

Melinda Ademi është rep artistja e njohur kosovare e cila po rrémben mjaft vëmendje me postimet në rrjetet sociale, por edhe me fizikun e...

Ja çfarë do të ndodhë me përfaqësimin e Shqipërisë në “Eurovision 2021”

Pandémia príshi planet e festivalit “Eurovision 2020” dhe jo vetëm, pasi pritej që fituesja e festivalit të RTSH-së, Arilena Ara, të përfaqësonte vendin tonë. Për...

Arbana fotografohet në muajt e fundit të shtatëzanisë, duket kaq e ëmbël

Arbana Osmani do të bëhet shumë shpejt nënë për herë të dytë. Ajo thuhet se është sërish në prítje të një djali me partnerin e...

Do shkríheni së qeshuri! Ermal Fejzullahu krahason me veten me…pemën!

Ermal Fejzullahu është një prej këngëtarëve më të dashur për publikun. Ai së bashku me të shoqen dhe fëmijët kanë qenë me pushime në jug...