Ballina Showbiz Arjola Demiri shfaqet më pròvokuése se kurrë në fotot e fundit

Arjola Demiri shfaqet më pròvokuése se kurrë në fotot e fundit

Arjola Demiri është padyshim një ndër aktoret më të dashura për publikun shqiptar.

Përpos talentit në aktrim, bukuroshja nga Tropoja ka rënë gjithmonë në sy për paraqitjen e saj tepër tërhéqëse.

Ajo fitoi simpatinë e të gjithëve me rolin e “Xhbanes” në serialin vendor “O sa mirë”.arjolademiri

Bëhet fjalë për aktoren e mirënjohur, Arjola Demiri, e cila në rrjetet sociale paraqitet përherë në formë të mirë.

E tillë erdhi edhe në fotografinë e publikuar së fundi ku shihet me një veshje të bardhë e cila ia théksonte linjat jòshëse të trupit.

“Kurrë mos kërkonfalje që je një grua e fuqishme”, ka shkruar Arjola ndër tjera në mbishkrimin e imazhit.arjolademiriarjolademiri

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Pasi u zhdùk, më në fùnd Loredana bëhet e ‘gjàllë’ (FOTO)

Disa ditë më parë, reperja Loredana Zefi meràkosi fansat e saj kur vendosi të zhdùkej paprítur nga rrjetet sociale. Pa njoftuar më herët, ajo çaktívizoi...

Seldi dhe Sindi, në daljen e tyre të parë publike, na i thanë të gjitha! (VIDEO)

Vetëm pak ditë më parë, Seldi bëri publike lídhjen e tij të re me një vajzë bukuroshe të quajtur Sindi Cela. Ai e uroi partneren...

Melinda Ademi ‘shfrénon’ imagjínatën e fansave pas fotove të fundit

Melinda Ademi është rep artistja e njohur kosovare e cila po rrémben mjaft vëmendje me postimet në rrjetet sociale, por edhe me fizikun e...

Ja çfarë do të ndodhë me përfaqësimin e Shqipërisë në “Eurovision 2021”

Pandémia príshi planet e festivalit “Eurovision 2020” dhe jo vetëm, pasi pritej që fituesja e festivalit të RTSH-së, Arilena Ara, të përfaqësonte vendin tonë. Për...

Arbana fotografohet në muajt e fundit të shtatëzanisë, duket kaq e ëmbël

Arbana Osmani do të bëhet shumë shpejt nënë për herë të dytë. Ajo thuhet se është sërish në prítje të një djali me partnerin e...