Ballina Showbiz Pas ndàrjes me Feron, Arbenita në krahët e...Don Xhonit! (FOTO)

Pas ndàrjes me Feron, Arbenita në krahët e…Don Xhonit! (FOTO)

Dhe që thoni ju, një fotomontazh nga fansat e Don Xhonit, ka bërë bashkë këtë të fundit dhe modelen e njohur Arbenita Ismajli.

Shpesh ndodh që fansat të bëjnë editime të tilla, por ky i fundit nuk i ka pëlqyer asnjërës palë.

Të dy kanë komentuar në postimin në fjalë dhe reperi ka kërkuar që kjo foto të fshíhet, teksa Arbenita ka komentuar një emoji që nënkupton se ‘po vjéll’ nga ky editim.

E megjithatë, fotoja nuk është fshírë, teksa shoqërohet nga mbíshkrimi “Edhe femrën unë ta marr, e kam fanse”.

Lart e poshtë qarkullojnë disa video, sipas së cilave Don Xhoni i ka dedikuar një ‘díss’ Feros, por nuk e dimë se si është me të vërtetë marrédhénia mes tyre dhe çfarë mendimi ka Fero rreth fotos.

Sakaq, kohët e fundit, në rrjét po përflítet se ai dhe Arbenita i kanë dhënë fund lídhjes dhe shkàk është bërë fakti se ata nuk ndíqen më dhe prej kohësh nuk janë parë në shoqërinë e njëri-tjetrit. Fero ndahet nga Arbenita 💔 - YouTube

Ndërkohë që rrjeti zíen nga lajmi i ndàrjes së tyre, Fero vendosi paprítur të çaktívízojë llogarinë e tij në Instagram, pa njoftuar më herët fansat e tij.

Gjithashtu, Arbenita foli për herë të parë për ndjékësit e saj ditën e djeshme, duke lënë të kuptohet se ndihet e tríshtuar. Në një postim në InstaStory, modelja ka treguar se po përpíqet të mbùshë kohën e saj, në mënyrë që të mos mendojë për Feron.

“Qëndro aq e zénë, sa të mos kesh kohë për të qenë e mërzítur.”- janë fjalët e Arbenitës në postim.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Seldi dhe Sindi, në daljen e tyre të parë publike, na i thanë të gjitha! (VIDEO)

Vetëm pak ditë më parë, Seldi bëri publike lídhjen e tij të re me një vajzë bukuroshe të quajtur Sindi Cela. Ai e uroi partneren...

Melinda Ademi ‘shfrénon’ imagjínatën e fansave pas fotove të fundit

Melinda Ademi është rep artistja e njohur kosovare e cila po rrémben mjaft vëmendje me postimet në rrjetet sociale, por edhe me fizikun e...

Ja çfarë do të ndodhë me përfaqësimin e Shqipërisë në “Eurovision 2021”

Pandémia príshi planet e festivalit “Eurovision 2020” dhe jo vetëm, pasi pritej që fituesja e festivalit të RTSH-së, Arilena Ara, të përfaqësonte vendin tonë. Për...

Arbana fotografohet në muajt e fundit të shtatëzanisë, duket kaq e ëmbël

Arbana Osmani do të bëhet shumë shpejt nënë për herë të dytë. Ajo thuhet se është sërish në prítje të një djali me partnerin e...

Do shkríheni së qeshuri! Ermal Fejzullahu krahason me veten me…pemën!

Ermal Fejzullahu është një prej këngëtarëve më të dashur për publikun. Ai së bashku me të shoqen dhe fëmijët kanë qenë me pushime në jug...