Ballina Showbiz Partnerja e tij feston ditëlindjen, urimi i Olsit na i bëri sytë...

Partnerja e tij feston ditëlindjen, urimi i Olsit na i bëri sytë me zemra (FOTO)

Sot, partnerja e aktorit të humorit Olsi Bylykut, ka festuar 23-vjetorin e lindjes së saj.

Mbrëmjen e djeshme, Egli ka orgànízuar një super festë, ku ka patur të ftuar përveç familjarëve, edhe shumë figura publike.

Nën shoqërinë e muzikës, batùtave të Olsit dhe super atmosferës duket se festa ka zgjatur deri në orët e para të mëngjesit.

Por, pas festës enérgjike vëmendjen na e tërhòqi urimi i aktorit për gjysmën e tij, Eglit.

Olsi ka ndàrë në llogarinë e tij në Instagram një foto me partneren, për të cilën ka zgjedhur fjalët më të ëmbla që na i shkrínë zemrat fare!

Ai e quan Eglin diamant që i ka ndríçuar shpirtin dhe urim më të bukur s’kemi dëgjuar!

“Gezuar Ditelindjen Diamant qe me ndricove shpirtin ❤️”- janë fjalët e tij.

Shumë urime për Eglin dhe dashurinë e çiftit!olsibylyku1

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Edi i kërkon një takim 4 minuta Adës, ajo habit me veprimin e saj (VIDEO)

Për'Puthen është një 'Reality Show' dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato...

Aleksi dhe Jurgeni akùzojnë réndë, Argjendi përplàs përtokë….

Situata në studion e programit të dashurisë Për’Puthen vazhdon të jetë e nxéhtë mes konkurrenteve. Takimi parë i kësaj jave ishte ai mes Ritvanës dhe...

Ritvana del në takim me Aleksin dhe i ngatérron emrin, ai i shpreh pëlqim…Alvisës (VIDEO)

Takimi parë i kësaj jave jashtë studios së Për’Puthen ishte mes Aleksit dhe Ritvanës, takim ky shumë i komentuar në studio sidomos për ftohtësinë...

Edi u përplàs me Bashkimin, konkurrentët habísin me veprimin e tyre (VIDEO)

Të premten e kaluar, dy konkurrentët e “Për'Puthen”, Edi dhe Bashkimi janë përfshírë në një konflíkt të madh që për pak degràdoi në përplàsje...

Sùlmohet Olsa Muhameti! Pas kthimit nga Milano aùtorja e PërPuthen e péson kéq (FOTO)

Një incídent i ndodhur mbrëmjen e kaluar në aeroportin e Rinasit, ku aùtorja e programit të dashurisë “Për’Puthen”, Olsa Muhameti ka gjetur të démtuar...
error: Alert: Content is protected !!