Ballina Showbiz Ndàrja mes Feros dhe Arbenitës, reàgon kjo e fundit (FOTO)

Ndàrja mes Feros dhe Arbenitës, reàgon kjo e fundit (FOTO)

Nuk e dimë çfarë ndòdhi sërish mes reperit Fero dhe modeles Arbenita Ismajli, por për të disatën herë çifti i ka dhënë fùnd lídhjes së dashurisë.

Prej pak kohësh ata nuk ishin parë më në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe fansat nisën të bëheshin mérak për dyshen.

Nga një kòntroll në Instagram, u vu re se Arbenita dhe Fero s’e ndíqnin më njëri-tjetrin dhe të gjithë u bënë kuríozë të dinin ç’po ndodhte.  Fero dhe Arbenita gjysmë të zhveshur, shikojeni çfarë foto e ka publikuar reperi | Iliria News Agency

Ndërkohë që rrjeti zíen nga lajmi i ndàrjes së tyre, Fero vendosi paprítur të çàktivízojë llogarinë e tij në Instagram, pa njoftuar më herët fansat e tij.

Gjithashtu, Arbenita foli për herë të parë për ndjékësit e saj, duke lënë të kuptohet se ndihet e tríshtuar.

Në një postim në InstaStory, modelja ka treguar se po përpíqet të mbùshë kohën e saj, në mënyrë që të mos mendojë për Feron.Zbulohet aryseja e vërtetë 'e ndarjes' së Arbenitës dhe Feros! Fansave mund të mos u pëlqejë [FOTO] – Spektri Tv

“Qëndro aq e zénë, sa të mos kesh kohë për të qenë e mërzítur.”- janë fjalët e Arbenitës në postim.

Mirëpo, ne vazhdojmë të jemi kuríozë për të mësuar se ç’ndodhi kësaj here me çiftin? A do të jetë kjo një ndàrje përfùndimtare?

Mbetet për t’u zbùluar!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Aleksi dhe Jurgeni akùzojnë réndë, Argjendi përplàs përtokë….

Situata në studion e programit të dashurisë Për’Puthen vazhdon të jetë e nxéhtë mes konkurrenteve. Takimi parë i kësaj jave ishte ai mes Ritvanës dhe...

Ritvana del në takim me Aleksin dhe i ngatérron emrin, ai i shpreh pëlqim…Alvisës (VIDEO)

Takimi parë i kësaj jave jashtë studios së Për’Puthen ishte mes Aleksit dhe Ritvanës, takim ky shumë i komentuar në studio sidomos për ftohtësinë...

Edi u përplàs me Bashkimin, konkurrentët habísin me veprimin e tyre (VIDEO)

Të premten e kaluar, dy konkurrentët e “Për'Puthen”, Edi dhe Bashkimi janë përfshírë në një konflíkt të madh që për pak degràdoi në përplàsje...

Sùlmohet Olsa Muhameti! Pas kthimit nga Milano aùtorja e PërPuthen e péson kéq (FOTO)

Një incídent i ndodhur mbrëmjen e kaluar në aeroportin e Rinasit, ku aùtorja e programit të dashurisë “Për’Puthen”, Olsa Muhameti ka gjetur të démtuar...

E paprítur! E ftuara héq sandalen dhe gjùan drejt gazetarit të njohur (VIDEO)

Programi “E Diell” vjen çdo të diel në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkàk të...
error: Alert: Content is protected !!