Ballina Showbiz Era Istrefi ndryshon 'look' dhe nuk njihet më (FOTO)

Era Istrefi ndryshon ‘look’ dhe nuk njihet më (FOTO)

Era Istrefi është rrallë aktive në rrjetet sociale, por kur poston foto apo video arrin gjithmonë të tërheqë vëmendjen e fansave.

Së fundmi këngëtarja ka ndryshuar modelin e flokëve dhe duket tjetër njeri.

Ajo i ka shkùrtuar flokët mbi supe dhe me model me baluke në ngjyrë bionde dhe duket tjetër njeri.eraistrefi

Era ka béfasuar të gjithë fansat dhe miqtë me ndryshimin e paprítur në look dhe shumë prej tyre e kanë komplimentuar pasi duket në formë perfekte.

Modelin e ri të flokëve të saj e ka aprovuar edhe motra, këngëtarja Nora Istrefi e cila e ka komplímentuar Erën për pamjen, por edhe për çantën Channel duke i thënë me humor që ta fshéhi prej saj.

Këngëtarja ka marrë gjithashtu komplimenta të shumta nga miq dhe fansa të saj, të cilët kanë mbétur të habítur nga ndryshimi i saj.eraistrefi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Momente paníku! Alban Ramosaj përbàllet me një të paprítur (FOTO)

Alban Ramosaj (emri i vërtetë i të ciolit është Alban Kamerolli)  është një këngëtar, kantautor, producent dhe model kosovar-holandez, me origjinë shqiptare. Ka lindur në...

Nuk ka më kthím pas! Juli ‘nxjérr zbùluar’ Mevlanin dhe Ledjanën (FOTO)

Ndër çiftet më të për folur të programit më të ndjékur të vitit "PërPuthen", Ledjana dhe Mevlani, janë kryetema e portaleve në kë to...

Pasi u thýe rrjeti me këngën e tyre, Noizy i bëri një premtim publikisht Dhurata Dorës (FOTO)

këngëtarja bukuroshe Dhurata Dora, vetëm pak ditë më parë publikoi në YouTube projektin e saj të radhës në bashkëpunim me rap-artistin e njohur shqiptar,...

Ndjékësja i plàs bòmbën ish-konkurrentes së PërPuthen: Ishe e fejuar por hyre për famë!

Personazhet e programit "PërPuthen" janë kthyer në figurat publike më të ndjékur dhe më të klikuar nga publiku. Ato janë pjesë e botës së thashéthémeve...

Dy ish-konkurrentët kàpen màt pranë njëri tjetrit, njëri i PërPuthen rinore tjetri i +40 (VIDEO)

Dy ish-konkurrentet e programit me te ndjekur te vitit “Per'Puthen” janë pikasur nga portalet e mediat roze për afrimitetin e treguar ndàj njeri-tjetrit në...
error: Alert: Content is protected !!