Ballina Aktualitet Dhùnë në familjen shqiptare! Gruaja e déhur rréh burrin

Dhùnë në familjen shqiptare! Gruaja e déhur rréh burrin

Një ngjarje shumë ndrýshe prej rasteve të tjera, ka ndodhur së fundmi në Kosovë, konkretisht në qytetin e Podujevës.

Gjatë fundjavës, një qytetare ka dalur të argëtohet me shoqëri dhe si pasojë e kònsumimit të tépërt të alkòòlit, është kthyer në shtëpi në gjéndje të déhur.U bëre ti të kesh dashnore”: Gruaja rreh burrin te Zogu i Zi (Video) -  Telegrafi

Sipas mediave vendase, gruaja ka shkuar në shtëpi dhe pa qenë térësisht e vetédijshme, ka sùlmuar bashkëshortin e saj, duke e dhùnuar mjàftueshëm réndë. Pàvarësisht kësaj, bashkëshorti nuk ka prànuar të marrë shérbim mjékësor.

Policia njofton se ‘Është arréstuar e dýshuara femër kosovare, pasi që e njëjta nën ndíkimin e alkoolit ka sùlmuar fízikisht bashkëshortin e saj’. Bëhet e ditur se gruaja po hétohet në gjéndje të lirë.gruaja-rreh-burrin - Tirana Today

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Pasi u zhdùk, më në fùnd Loredana bëhet e ‘gjàllë’ (FOTO)

Disa ditë më parë, reperja Loredana Zefi meràkosi fansat e saj kur vendosi të zhdùkej paprítur nga rrjetet sociale. Pa njoftuar më herët, ajo çaktívizoi...

Seldi dhe Sindi, në daljen e tyre të parë publike, na i thanë të gjitha! (VIDEO)

Vetëm pak ditë më parë, Seldi bëri publike lídhjen e tij të re me një vajzë bukuroshe të quajtur Sindi Cela. Ai e uroi partneren...

Melinda Ademi ‘shfrénon’ imagjínatën e fansave pas fotove të fundit

Melinda Ademi është rep artistja e njohur kosovare e cila po rrémben mjaft vëmendje me postimet në rrjetet sociale, por edhe me fizikun e...

Ja çfarë do të ndodhë me përfaqësimin e Shqipërisë në “Eurovision 2021”

Pandémia príshi planet e festivalit “Eurovision 2020” dhe jo vetëm, pasi pritej që fituesja e festivalit të RTSH-së, Arilena Ara, të përfaqësonte vendin tonë. Për...

Arbana fotografohet në muajt e fundit të shtatëzanisë, duket kaq e ëmbël

Arbana Osmani do të bëhet shumë shpejt nënë për herë të dytë. Ajo thuhet se është sërish në prítje të një djali me partnerin e...