Sara Hoxha janë dy vajzat simpatike të showbizit të cilat mbajnë të njëjtin emër dhe mbiemër. Njëra prej tyre njihet si Sara e Ledrit dhe tjetra si Sara e Lorit apo Ledionit.

Cila ka qënë arsye e takimit midis dy Sarave?117123215_188069949403029_880666877555644588_n

Sara e Ledrit na ka zbùluar detaje nga eventi që të dy Sarat janë bërë bashkë dhe madje kanë shkrépur edhe një foto të dyja duke e postuar në Instastory.

Ka qënë ditëlindja e mikeshës së tyre të përbashkët që ka bashkuar dy bukuroshet.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!