Këngëtarja Xhensila Mytezaj dhe aktori Bes Kallaku kanë nisur së fundmi pushimet.

Këngëtarja ka postuar disa foto dhe video ndërsa është duke udhëtuar me Besin drejt bregdetit.

Ata të dy duken shumë të lumtur, teksa këndojnë dhe kërcejnë në makinë.

Xhensila ka ndàrë gjithashtu me fansat edhe disa foto me bíkini, teksa pòzon në mes të ujit.xhensilamyrtezaj

Ajo ka veshur një palë bíkini ngjyrë rozë dhe duket në formë perfekte duke tërhéqur vëmendjen e fansave dhe miqve.

Xhensila dhe Besi janë padýshim një prej çifteve më të këndshme të showbizit.

Ata janë bashkë prej shumë vitesh, ndërsa dy vite më parë u bekuar me një vajzë.

xhensila ok

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!