Doktori i famshëm i vipave Skerdi Faria është mjaft aktiv në rrjetet sociale ku shpesh herë e shohim të postojë foto dhe video gjithë humor, ku nuk mungojnë bàtutat dhe komentet që lídhen kryesisht me punën e tij.

Ai ka treguar herë pas herë se ka një raport shumë të mirë me të bijën Elena Farian e cila mesa duket i paska ngjàrë sa i takon humorit dhe batùtave.skerdi.faria

Dikush e ka pyetur Elenën se sa kohë i është dashur mamit dhe babit për ta bërë aq të mirë dhe ajo është përgjigjur: “30 sekonda, plus 9 muaj”, përgjigjet ajo duke bërë tag të atin.

Skerdi e ka postuar përgjigjen e së bijës në instagramin e tij ndërsa shkruan: “Ai momenti kur goca që i ka bërë kokën me aq mùnd e djérsë, më nxjérr bojën dhe nuk do t’ja dijë për vuàjtjet dhe sàkrificat e babës”

Komenti i Skerdit dhe përgjigjia e së bijës kanë shkàktuar të qeshura mes miqve dhe ndjékësve të cilët nuk i kanë kursyer komentet me këtë rast.skerdi.faria

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!