E dashura e Ledrit, ka publikuar një fotografi në Instagram nga makina. Ajo u shfaq e veshur me një fustan të shkurt me ngjyrë të zezë.

Sara, kishte zgjedhur të pozojë nga makina por ajo se çka mori vëmendje më shumë ishte barku i saj.Ledri dhe Sara bëhen prindër për herë të parë

‘Unë ngas makinën kur ai pi, por ai ende dëshiron të bëjë fotografi’, ka shkruar në imazh.

Sara, mori komente të shumta nga fansat dhe ndjékësit. Një nga komentet i shkroi se mos t’i rritet mendja pasi që ajo është shtatzënë me të dashurin dhe është bërë e famshme nga ai. Sara, ka zgjedhur të mos i përgjigjjet.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!