Ditën e djeshme u përhàp me shpejtësi lajmi se Tayna dhe Dafina nuk i kanë më raportet si më parë dhe marrédhénia e tyre mund të jetë krísur.

Sipas Prive.al shkàk është bërë mosmbéshtetja e tyre ndaj njëra-tjetrës kohëve të fundit. As Dafina dhe as Tayna nuk kanë treguar sùport për këngët e reja që kanë nxjérrë.

Madje disa muaj më parë, kur u përfol se dy vajzat do sjéllnin një tjetër bashkëpunim me njëra-tjetrën, ky lajm u hòdh poshtë në mënyrë katégoriké nga menaxheri i Taynës, i cili tha për iconstyle.al se një gjë e tillë nuk është e vërtetë.Tayna dhe Mozzik-ut iu vjedhin këngën - REVISTA VIP

Nuk dimë ende të themi se çfarë ka ndodhur me të vërtetë mes vajzave por mbetemi në prítje të réagiméve të tyre.

Ndërkohë, ditën e sotme fansat kanë zbùluar se Tayna nuk e ndjék më Mozzik në ‘Instagram’ dhe duke qenë se rrjetet sociale thonë shumë ditët e sotme, kjo mund të shkaktojë hapësira për dyshíme se gjërat mes tyre s’janë si më parë.

Nuk përjàshtohet mundësia që Tayna të ketë héqur reperin nga lista e saj pasi edhe ai nuk e ndjék. Kujtojmë se Mozzik ndjék vetëm Hanën në ‘Instagram’.

Megjithatë, diçka të tillë autorja e hítit “Qe qe” duhet ta ketë ditur edhe më parë, por ka vendosur vetëm tani ta héqë.

Nuk e dimë se çfarë fshíhet pas kësaj lëvizjeje, por urojmë mos të ketë ndonjë domethënie.

Ata kanë sjellë një super hít së bashku 7 muaj më parë të títulluar “Edhe ti” dhe kímia mes tyre u prít shumë mirë nga fansat që iu dhùruan 33 milionë klíkime.Tayna dhe Mozzik sjellin klipin e këngës “Edhe ti” - Periskopi

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!