Këngëtarja e njohur Elvana Gjata paralajmëroi dje një rikthím të fuqíshëm.

Ajo publikoi disa foto të reja pas muajsh shkëpùtjeje nga Instagrami, dhe të gjithë alùduan se po rikthéhet me një projekt të ri.

Vetë Elvana nuk i ka shoqëruar fotot me asnjë koment, por kanë qenë të shumtë komentet pozitive që shoqëruan fotot e saj.

Ai që ra në sy ishte edhe komenti i modeles shqiptare Oriola Marashi, e cila i kërkon këngëtares të rikthehet së shpejti me një projekt.Nobody knew, so what connects Oriola Marashi and Elvana Long

“Peticioni ‘të bëhemi 1,000,000 veta që Elvana Gjata të nxjerr hitin e verës’ link in my bio’, ka shkruar Oriola.

Elvana Gjata na ka munguar të gjithëve këtë verë. Përtej faktit që nuk ka qenë aktive në muzikë, ajo u shkëput për dy muaj edhe nga rrjetet sociale.

Nuk e dimë nëse ky rikthím i saj në rrjetet sociale përkon edhe me rikthímin në muzikë, por diçka e themi me siguri: ne mezi po e présim.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!